Adada “seks partisi” yaptı, jetinde bile striptizci direği vardı: Çıkarıldığı mahkemede suçlu bulundu

Hakkındaki cinsel istismar suçlaması nedeniyle kraliyetin gözden düşen üyesi Prens Andrew’un, reşit olmayan yaşlarında Virginia Giuffre ile zorla cinsel ilişkiye girdiği iddiası nedeniyle yargılanıyordu. Prensin yakın arkadaşı Kanadalı zengin iş adamı Peter Nygard’ın devam eden yargı sürecinde karar verildi.

Altı hafta süren mahkeme süreci sonunda jüri, Nygard’ın “statüsünü kullanarak” 5 kadına cinsel saldırıda bulunduğu sonucuna vardı. 1980’li yılların sonundan 2005’e kadar 5 kadına saldırdığı tespit edilen Nygard, cinsel saldırıdan suçlu bulundu.

Savcılara göre Nygard, o dönemde yaşları 16 ile 28 arasında değişen kadınları, firmasının Toronto’daki merkezindeki özel lüks bir yatak odasına çekti. Yatak odasının detaylarını paylaşan savcı Ana Serban, “Dev bir yatak ve bir bar vardı. Kapılar kulpsuzdu ve Peter Nygard tarafından kontrol edilen otomatik kilitler vardı” sözleriyle ifade etti.

Nygard’ın kadınları odaya hapsettikten sonra saldırdığı da öne sürüldü.

Bir zamanların ünlü modacısı Bahamalar’daki malikanesinde Oprah Winfrey , Başkan George Bush Sr, Robert De Niro ve Sean Connery gibi ünlülerin ve politikacıların katıldığı cömert partiler düzenleyen siyasilerle ve ünlülerle yakın temasları olan bir isimdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir