Büşra Pekin’den ‘Norm Ender’le aşk’ iddialarına yanıt

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medyada, film kadrosunda yer alan Büşra Pekin ve Hasan Can Kaya’nın verdiği bir röportajda “Sevişme sahnelerinde zorlandık” ve “Hunharca öpüştük” demeleri çok konuşulmuştu. Konuyla ilgili Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin şu açıklamada bulunmuştu:

Sahnelerin yorumu kişiye göre değişir. Bazısı sevişme sahnesi olarak adlandırabilir bazısı da bunda bir şey yok ki der. Ama bize göre ailelerin de rahatlıkla gidip izleyebileceği bir film. Bizim birbirimiz arasında yaptığımız espriden türeyen şeyler bunlar. Yanlış anlaşılmış olabilir.

AŞK İDDİALARINA SON NOKTA!

Sık sık aşk yaşadıkları iddialarıyla gündeme gelen ikiliden Büşra Pekin, son olarak bu söylentilerle ilgili yaptığı açıklamayla gündeme gelmişti.

835 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından Kaya (33) ile bir karesini paylaşan Pekin (41), aşk iddialarına son noktayı koyarak şöyle yazmıştı:

Hâlâ soruluyor. Merakınızı son kez giderelim. Sevgili değiliz. Hiç olmadık. Ama şahane film partneri ve mis gibi dost olduk. ‘Çok Aşk’ sinemalarda.

NORM ENDER İLE AŞK MI YAŞIYOR?

Son olarak oyuncu Büşra Pekin ile şarkıcı Norm Ender hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Söz konusu iddiaya göre; Büşra Pekin ile Norm Ender, bir süredir birlikte ve beraberliklerini geçtiğimiz günlerde gittikleri bir mekânda gözler önüne serdi.

“ENDER ÇOK ESKİ ARKADAŞIM”

Büşra Pekin cephesinden aşk iddialarına hızlı bir yanıt geldi. Pekin sosyal medya hesabından iddiaları şu şekilde yalanladı:

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir